Meie poed
E-pood
E-R: 10:00 - 19:00

Hulgimüük (оптовая продажа)
(+372) 5262226

Tagastamistingimused

Kliendil on õigus oma tellimus tühistada,(välja arvatud eritellimus p6.4.) teatades sellest SEEGI.ee e-posti aadressile "Tagasiside" kaudu vastavasisulises avalduses. Avalduses palume ka märkida oma arve/tellimuse number. Ettemaks tühistatud tellimuse eest tagastatakse Kliendi pangakontole 3 tööpäeva jooksul peale avalduse esitamist. Vormistatud järelmaksulepingu tühistamisel lepingutasu ei tagastata.

Kliendil on õigus kaup tagastada 14. tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.(välja arvatud eritellimus p6.4.) Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Raha tagastatud kauba eest kantakse Kliendi pangakontole 3. tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest SEEGI.ee laos ning peale Kliendi vastavasisulise avalduse esitamist e-posti aadressile "Tagasiside" kaudu. Kauba tagastamise kulud kannab Klient.

SEEGI.ee kannab tagasisaatmise kulud juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud pakendi avamisel või kui kaup ei vasta Kliendi tellimuses olevale tootele.

SEEGI.ee jätab endale õiguse mitte tühistada Kliendi tellimust ning mitte vastu võtta tagastatud kaupa määratud punktide 6.1 ja 6.2 tingimustel juhul, kui ostetud mööbliesemed olid spetsiaalselt valmistatud Kliendi jaoks eritellimuse alusel. Eritellimuseks loetakse:

- köögi tellimusi, mis on tellitud lähtuvalt kliendi erisoovist (joonisest);

- tellimusi, milles ühe toote ühikuline kogus on 10 ja enam tükki;

- tellimusi, mille summa on 2500 euro ja enam.

Kui tagastatav toode on viga saanud ja antud olukord on põhjustatud Kliendi poolt toote mittesihipärase kasutamise, ümberehitamise või ebakorrektse kokkupaneku või lahtivõtmise tulemusena või Kliendi süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest jätab SEEGI.ee endale õiguse tasaarvestada toote väärtuse vähenemine Kliendi poolt kauba eest tasutud ning tagastamisele kuuluva summaga. Juhul, kui Klient ei ole nõus tasaarvestamises näidatud väärtuse vähenemisega, on tal õigus tagastatud toote väärtuse vähenemise kindlaks tegemiseks või tekkinud situatsiooni süüdlase tuvastamiseks kasutada sõltumatu eksperdi hinnangut. Ekspertiisiga seotud kulud jagatakse pooleks Kliendi ja SEEGI.ee vahel, v.a juhul, kui ühe poole seisukoht osutub ilmselt põhjendamatuks. Sellisel juhul kannab ekspertiisiga seotud kulud pool, kelle seisukoht osutus  põhjendamatuks.